امنیت سحر تودو

ما مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات شما را در سحر تودو پذیرفته ایم. اطلاعاتی که در سحر تودو وارد می کنید به دقت محافظت می شه و هر زمانی که نیاز داشته باشید آن را در اختیار شما می گذاریم. امنیت اطلاعات شما برای ما اهمیت بالایی دارد و ما این مسئولیت را خیلی جدی گرفته ایم.

در سحر تودو ما یک سیستم امنیتی داریم که:

  • از دسترسی های غیرمجاز به اطلاعات جلوگیری می کند.
  • به طور مستمر بر آسیب پذیری های پنهانی و احتمالی نظارت می کند.
  • به طور مداوم ابزار های امنیتی خود را بروزرسانی می کند.

امنیت اطلاعات

سحر تودو برای تمام اطلاعات شما از جمله لیست ها، کارها، یادداشت ها و اطلاعات حساب کاربری از بهترین شیوه های انتقال اطلاعات استفاده می کند. به طور تخصصی، از کانال های امنیتی TLS 1.1-1.2 و پشتیبانی از هر دو نوع ۱۲۸-bit یا ۲۵۶-bit، بسته به مرورگری که استفاده می کنید.

این کار سرقت اطلاعات در میانه راه انتقال از رایانه شما به سرور ما را غیر ممکن می کند. برای اینکار نیاز است همیشه از پروتوکل https سایت ما استفاده کنید.

نگهداری اطلاعات

از تمامی اطلاعات شما به طور منظم نسخه پشتیبان تهیه می شود و در محل های امن بر روی چندین سرویس دهنده نگهداری می شود. امیدواریم هیچ وقت نیازی به این نسخه های پشتیبان نباشد ولی برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی، در فواصل زمانی کوتاه اقدام به تهیه نسخه پشتیبان خودکار می کنیم.

دسترسی به اطلاعات

برای دسترسی به اطلاعات خود نیاز به شناسه کاربری (ایمیل) و گذرواژه ای که تعریف کردید دارید. ما گذرواژه شما را به صورت کدشده نگهداری می کنیم پس سرقت گذرواژه شما از سمت ما امکان پذیر نیست. اما همیشه انتخاب یک گذرواژه امن را به شما پیشنهاد می کنیم تا امنیت اطلاعات شما تضمین شده باشد.

محرمانگی اطلاعات

ما اطلاعاتی که در سحر تودو وارد می کنید محرمانه می دانیم و سیاست سختی در این خصوص داریم. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص برگه “خط مشی رازداری” را مطالعه نمایید.