زمان یادآوری

به خاطر سپردن همه چیز تقریبا غیر ممکنه. ممکنه انجام کاری از یاد شما بره و خدا میدونه فراموشی اون کار چقدر میتونه به شما آسیب بزنه. راز فراموش نکردن هیچ کاری چیه؟ هر وقت که لازم باشه سحر تودو به شما یادآوری میکنه.

ساعت ۹ صبح حتما باید با شخصی تماس بگیرید. یا اینکه راس ساعت ۱۱ یک جلسه مهم دارید. برای هر کاری که لازم است دقیقا در زمان خاصی انجام شود یادآوری تنظیم کنید تا سحر تودو آن را به شما یادآوری کند.

چگونه زمان یادآوری را مشخص کنیم؟

برای اینکار دو روش در برنامه وجود دارد.

  • مشخص نمودن یادآوری در هنگام ایجاد کار.
  • مشخص نمودن یادآوری در صفحه جزئیات.

مشخص نمودن یادآوری در هنگام ایجاد کار:

در زمان ایجاد یک کار جدید، پس از وارد نمودن عنوان کار، تنظیم سررسید را لمس کنید. در منوی بازشوی نمایش داده شده، می توانید یادآوری را خیلی سریع برای امروز، فردا یا هفته بعد مشخص کنید. همچنین با انتخاب گزینه “انتخاب تاریخ و ساعت” می توانید تاریخ و ساعت مورد نظر را از تقویم انتخاب نمایید.

مشخص نمودن یادآوری در صفحه جزئیات:

در صفحه جزئیات کار، می توانید برای آن کار یادآوری مشخص کنید. یا اینکه یادآوری تنظیم شده را ویرایش و یا حذف کنید. به طور مثال اگر یادآوری کاری امروز ساعت ۹:۳۰ بوده، اما بنا به دلایلی باید در ساعت ۱۷:۴۵ یادآوری شود. در صفحه جزئیات کار، “تنظیم یادآوری…” را لمس کنید (در صورتی که از قبل یادآوری مشخص شده، آن یادآوری را لمس کنید).

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

1+