تاریخ سررسید کار

تاریخ سررسید، خیلی مهمه، اما خیلی راحت فراموش میشه! با استفاده از سحر تودو، و مشخص کردن سررسید یک کار، می تونید اطمینان داشته باشید که انجام اون کار در تاریخی که مشخص کرده اید فراموش نمیشه…

مثلا در تاریخ مشخصی باید برای معاینه چشم خود به پزشک مراجعه کنیم و این کاری نیست که بتوان آن را در هر زمانی انجام داد. باید در روزی که وقت گرفته ایم انجام شود. یا مثلا باید در روز خاصی بیمه خودروی خودمان را تمدید کنیم. باید در روز مشخصی یک تماس تلفنی بگیریم و یا در جلسه ای حضور داشته باشیم. در تاریخ مشخصی یک آزمون داریم و این کار نباید به هیچ وجه فراموش شود. هچنین می توانیم روزهای خود را برنامه ریزی کنیم تا دقیقا مشخص شود هر روز چه کارهایی باید انجام شود. این یعنی نهایت بهره وری روزانه.

چگونه تاریخ سررسید را مشخص کنیم؟

برای اینکار چند روش در برنامه وجود دارد.

  • مشخص نمودن سررسید در هنگام ایجاد کار.
  • مشخص نمودن سررسید در صفحه جزئیات.
  • مشخص نمودن سررسید کار به روز جاری (امروز) با کشیدن به سمت چپ.

مشخص نمودن سررسید در هنگام ایجاد کار:

در زمان ایجاد یک کار جدید، پس از وارد نمودن عنوان کار، تنظیم سررسید را لمس کنید. در پنجره بازشوی نمایش داده شده، می توانید سررسید را خیلی سریع برای “امروز”، “فردا”، “هفته دیگر” مشخص کنید. همچنین با انتخاب گزینه “انتخاب تاریخ” می توانید تاریخ مورد را از تقویم انتخاب کنید.

مشخص نمودن سررسید در صفحه جزئیات:

در صفحه جزئیات کار، می توانید برای آن کار تاریخ سررسید مشخص کنید. یا تاریخ مشخص شده را ویرایش و یا حذف کنید. به طور مثال اگر سررسید کاری امروز بوده، اما بنا به دلایلی تاریخ دیگری موکول شده است. در صفحه جزئیات کار، “تنظیم سررسید…” را لمس کنید (در صورتی که از قبل تاریخی مشخص شده، آن تاریخ را لمس کنید).

مشخص نمودن سررسید کار به روز جاری (امروز) با کشیدن به سمت چپ:

در صورتی که می خواهید سررسید کاری را برای امروز مشخص کنید، می توانید آن را در لیست به سمت چپ بکشید.

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

3+